Duze_okno_top

Ankieter, Ankieterka

ATMOTERM S.A.      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
Miasto, region:
Jelenia Góra, dolnoląśkie
student lub absolwent
Ważne do: 06-10-2017

Opis stanowiska

W związku z realizacją projektu na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, który obejmuje inwentaryzację źródeł ogrzewania na terenie województwa śląskiego poszukujemy osób w charakterze:

Ankieter/Ankieterka
Miejsce pracy: Jelenia Góra

Główne zadania:

  • przeprowadzanie badania w terenie w formie krótkiej ankiety,
  • wprowadzenie zebranych danych do narzędzia informatycznego.

Wymagania

Poszukujemy osób:

  • osiadających umiejętności komunikacyjne,
  • o wysokiej kulturze osobistej,
  • angażujących się w wykonywane zadania,
  • dokładnych, skrupulatnych, rzetelnych.

Mile widziani studenci oraz studentki!

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę dorywczą umożliwiającą zdobycie dodatkowych umiejętności,
  • współpracę w oparciu o umowę cywilno-prawną,
  • szkolenie przygotowujące do realizacji zleconych zadań.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z tematem: Ankieter – Imię i Nazwisko – Jelenia Góra na adres rekrutacja@atmoterm.pl

Rezerwujemy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2016 r. poz. 922)."

Twój email:
Imię i nazwisko:
Telefon:
Odpowiedź:

CV:
List motywacyjny:
Dodaj inny załącznik:
Wpisz kod z obrazka:
captcha image