Duze_okno_top

Ankieter

Coffey International Development Sp. z o.o.      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
student lub absolwent
Ważne do: 03-08-2011

Opis stanowiska

Coffey należy do wiodących firm konsultingowych działających na całym świecie w obszarze infrastruktury społecznej i fizycznej.

Coffey International Development Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przeprowadza prestiżowe badanie ewaluacyjne na zlecenie administracji publicznej, do którego poszukuje

ANKIETERÓW
do przeprowadzenia wywiadów bezpośrednich na terenie całej Polski w drugiej połowie lipca br.

Wymagania

Preferujemy osoby zaangażowane i z doświadczeniem (studenci stosowanych nauk społecznych, socjologii itp.) o następujących cechach:

·         Znajomość zasad realizacji badań ankietowych i etyki badawczej
(warunek konieczny)
·         Motywacja do rzetelnej realizacji zadań
·         Dokładność i skrupulatność
·         Wysokie umiejętności komunikacyjne
·         Samodzielność w realizacji badania
·         Wysoka kultura osobista

Oferujemy

Pracę tymczasową na umowę zlecenie w ramach badania ewaluacyjnego dot.  wpływu Europejskiego Funduszu Społecznego w powiatach wybranych przez aplikującego spośród poniżej wymienionych.

województwo

powiat

dolnośląskie

pow. kłodzki

pow. oleśnicki

pow. wołowski

kujawsko-pomorskie

pow. golubsko-dobrzyński

pow. lipnowski

pow. wąbrzeski

łódzkie

pow. pabianicki

łódzkie

pow. radomszczański

łódzkie

pow. tomaszowski

lubelskie

pow. janowski

lubelskie

pow. lubartowski

lubelskie

pow. włodawski

lubuskie

pow. międzyrzecki

lubuskie

pow. słubicki

małopolskie

pow. olkuski

małopolskie

pow. tarnowski

małopolskie

pow. wadowicki

mazowieckie

pow. ciechanowski

mazowieckie

pow. gostyniński

mazowieckie

pow. grójecki

mazowieckie

pow. legionowski

mazowieckie

pow. miński

mazowieckie

pow. radomski

opolskie

pow. kluczborski

opolskie

pow. nyski

podkarpackie

pow. ropczycko-sędziszowski

pow. sanocki

pow. stalowowolski

podlaskie

pow. kolneński

podlaskie

pow. sejneński

pomorskie

pow. chojnicki

pomorskie

pow. nowodworski

pomorskie

pow. tczewski

śląskie

m. Siemianowice Śląskie

śląskie

m. Świętochłowice

śląskie

m. Żory

śląskie

pow. częstochowski

śląskie

pow. rybnicki

świętokrzyskie

pow. ostrowiecki

pow. staszowski

warmińsko-mazurskie

pow. kętrzyński

pow. szczycieński

wielkopolskie

m. Kalisz

m. Leszno

pow. ostrowski

pow. słupecki

pow. szamotulski

zachodniopomorskie

pow. goleniowski

pow. sławieński

pow. świdwiński

Aplikacje prosimy kierować:

- w postaci CV wraz z listą powiatów (wg podanej listy), na terenie których ankieter mógłby przeprowadzić wywiady

- do 8 lipca 2011 godz. 12 na adres maria_morawska@coffey.com

- zawierające klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)”.

Będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami/kandydatkami.