Duze_okno_top

Asystent/ka ds. Marketingu

Albireo Marketing Sp. z o.o.      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
Miasto, region:
Warszawa, mazowieckie
student lub absolwent
Ważne do: 16-03-2017

Opis stanowiska

Firma zajmująca się współpracą z największymi fundacjami
dobroczynnymi poszukuje pracowników/przedstawicieli
Szukamy osób pozytywnych, energicznych pragnących rozwoju zawodowego chcących nauczyć się nowego zawodu.

Mile widziani kandydaci z doświadczeniem F2F/B2B/D2D

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV na praca@albireopoland.pl

Wymagania

WYMAGANIA

Wysoka aktywność w działaniu oraz dyscyplina i motywacja.
Wysoka kultura osobista, samodzielność oraz odpowiedzialność.
Komunikatywność
Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów

Oferujemy

OFERUJEMY

Stałe wynagrodzenie i atrakcyjny systemem premiowo-prowizyjny
Od 1500zł BRUTTO za POL ETATU do 3000zł BRUTTO za PEŁNY ETAT PRACY
Szkolenie wdrożeniowe
Nieustające wsparcie doświadczonej kadry managerskiej oraz trenerskiej
Jasną i realną ścieżkę kariery

Możliwość podjęcia współpracy na pełny etat, pól etatu lub w weekendy jako praca dorywcza(Stawka godzinowa 13zł/godz BRUTTO plus prowizja)

Szukaj podobnych

D2D   sprzedaż   marketing
Twój email:
Imię i nazwisko:
Telefon:
Odpowiedź:

CV:
List motywacyjny:
Dodaj inny załącznik:
Wpisz kod z obrazka:
captcha image