Duze_okno_top

Asytent ds. Funduszy UE

Fundacja Euro-Most      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
Miasto, region:
Warszawa, mazowieckie
Poszukiwany:
student
Ważne do: 29-07-2019

Opis stanowiska

Zatrudnimy Studentów kierunków :

technologie OZE, rachunkowość i finanse, bankowość, ekonomia - do prac związanych z przygotowaniem wniosków i biznes planów na dofinansowanie inwestycji z Funduszy UE.

inżyniera lądowa (budownictwo) lub inżynieria środowiskowa - do prac związanych z kosztorysowaniem inwestycji budowlanych.

Opis stanowiska:

• Obsługa wniosków o udzielenie dotacji z funduszy unijnych w tym:

- Opracowywanie biznes planów.
- Monitorowanie realizacji projektów.
- Weryfikacja wniosków o płatność
- Ewentualnie przygotowywanie kosztorysów.

Wymagania

• znajomość pakietu MS Office,
• dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• umiejętność komunikacji i pracy w zespole.

Oferujemy

• pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole,
• możliwość awansu,
• przyjazną atmosferę pracy.

Miejsce pracy:
Warszaw ul. Krakowskie Przedmieście 79 (przy Kolumnie Zygmunta),
Warszawa ul. Wiertnicza 138 (Wilanów, blisko TVN).

Dane kontaktowe:

Kontakt: 501 712 020

biuro@euro-most.eu