Duze_okno_top

Au Pair - opiekunka do dziecka w Wielkiej Brytanii

KANGIEL Biuro Wyjazdów Zagranicznych      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
(typ: Work & Travel)
student lub absolwent
Ważne do: 28-09-2012

Opis stanowiska

Podczas pobytu w Wielkiej Brytanii (6-24 miesięcy) zamieszkujesz z rodziną goszczącą, opiekujesz się dziećmi, uczęszczasz na kursy językowe lub inne i wykorzystujesz do maksimum wolny czas na zwiedzanie Anglii i szlifowanie British English!

Do tego, co tydzień otrzymujesz kieszonkowe w wysokości 70-200GBP!

Wymagania

  • masz 18-28 lat

  • komunikatywnie znasz język angielski

  • jesteś stanu wolnego

  • masz wykształcenie minimum średnie

  • posiadasz udokumentowane doświadczenie w opiece nad dziećmi

  • jesteś odpowiedzialna i samodzielna

  • nie jesteś karana

Oferujemy

GRATIS: zakwaterowanie i pełne wyzywienie.

Szczegółowych informacji udzielamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17 pod numerami telefonów: 41 345 34 20 lub 501 422 260; lub email: info@kangiel.pl