Duze_okno_top

Doradca ds. importu

Red Dragon - Importfromchina.pl      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
Miasto, region:
Rzeszów, podkarpackie
student lub absolwent
Ważne do: 07-04-2019

Opis stanowiska

Nasza firma to kompetentni doradcy importowi zajmujący się sprowadzaniem towaru z Chin. Firma zapewnia bezpieczny import z Chin do Polski.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

  • język chiński w stopniu komunikatywnym - WARUNEK KONIECZNY
  • mile widziane wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • minimum roczne doświadczenie w imporcie towarów z Chin
  • podstawowa wiedza z zakresu prawa cywilnego i handlowego oraz rynku chińskiego
  • gotowość do wyjazdów biznesowych (Chiny)
  • umiejętność negocjacji z Chińczykami
  • dobra organizacja czasu pracy
  • komunikatywność

Oferujemy

  • laptop, telefon komórkowy
  • szkolenia
  • wynagrodzenie uzależnione od Twojego zaangażowania (premie)
  • możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie