Duze_okno_top

Doradca kawy

Pracodawca:
Option 1      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
Miasto, region:
Warszawa, mazowieckie
student lub absolwent
Ważne do: 24-11-2017

Opis stanowiska

Option One – Sales & Marketing Services jest firmą
wyspecjalizowaną w realizacji projektów sprzedażowych i marketingowych.

Dla naszego Klienta lidera najwyższej jakości kawy porcjowanej NESPRESSO poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

DORADCA KAWOWY (Umowa zlecenia)

OCZEKUJEMY:
• Dyspozycyjności w weekendy, możliwość pracy w tygodniu
• Zaangażowania w realizację założonych celów
• Bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych i sprzedażowych
• Silnej motywacji do pracy
• Chęci podnoszenia kwalifikacji i uzupełniania wiedzy
• „Żyłki handlowca”

ZAPEWNIAMY:
• Pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku
• Pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych
• Atrakcyjna stawka godzinowa + premia

OBOWIĄZKI:
• Przeprowadzanie demonstracji ekspresów
• Realizacja planów sprzedażowych
• Rejestracja nowych użytkowników
• Dbanie o właściwą ekspozycję towaru
• Raportowanie wyników swojej pracy