Duze_okno_top

Doradca Klienta Biznesowego

WADWICZ Sp. z o.o.      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
(typ: Agencja Posrednictwa Pracy)
Miasto, region:
Poznań, wielkopolskie
student lub absolwent
Ważne do: 27-07-2012

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należał telefoniczny kontakt z Klientem Biznesowym oraz analiza jego potrzeb, budowanie pozytywnych relacji, doradztwo i sprzedaż usług dopasowanych do oczekiwań Klienta.

Wymagania

wymagamy:

- wykształcenia min. średniego

- płynnej obsługi komputera

- wysokich predyspozycji sprzedażowych lub doświadczenia na kampaniach sprzedażowych)

- umiejętności argumentacji i przekonywania

- nastawienia na realizację celów biznesowych

- wysoko rozwiniętej umiejętności nawiązywania kontaktów

- dynamiki działania

- dobrej organizacji pracy i dokładności

- zaangażowania i rzetelnego podejścia do wykonywanej pracy

- predyspozycji do pracy z głosem

Oferujemy

oferujemy:

- pracę na infolinii wychodzącej

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę

- wynagrodzenie uzależnione od ilości przepracowanych godzin oraz od wyników pracy

- pracę w od poniedziałku do piątku w godz. 8-18

- 2-dniowe szkolenie wdrażające w zakres obowiązków

- pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, pakiety rekreacyjne, ubezpieczenie medyczne)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: poznan@wadwicz.pl