Duze_okno_top

Doradca klienta

Kraków Adecco      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
student lub absolwent
Ważne do: 24-04-2013

Opis stanowiska

- telefoniczne wsparcie techniczne klientów w zakresie użytkowania urządzeń typu: smartfony, tablety

- analiza i rozwiązywanie problemów, wyjaśnianie powodów usterek i niejasności

- współpraca w zakresie tworzenia nowych rozwiązań, funkcji, urządzeń

- kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

- współpraca z resztą teamu konsultantów

Praca w systemie 2-zmianowym (pn-nd)

Wymagania

- Wykształcenie średnie

- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego jako warunek konieczny

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego

- Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne

- Umiejętności analityczne

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami czeskiego Kodeksu Pracy
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet premiowy
  • Bardzo atrakcyjny pakiet relokacyjny (darmowe zakwaterowanie przez pierwsze 2 tygodnie pracy, gwarantowana pomoc w znalezieniu mieszkania po tym czasie, zwrot koszów podróży, bonusy)
  • Praca w międzynarodowym środowiskuRealna możliwość rozwoju zawodowego
  • Kursy języka angielskiego

Szukaj podobnych

obsłyga   konsultant   czechy
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłanie CV w j. angielskim i polskim wraz z podaniem numeru referencyjnego na adres email: aleksandra.guga@adecco.com
TERMIN PRZESYŁANIA APLIKACJI: marzec - kwiecień 2013
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883.