Duze_okno_top

Front-end Developer

Lingapp sp. z o.o.      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
Miasto, region:
Kraków, małopolskie
student lub absolwent
Ważne do: 09-01-2013

Opis stanowiska

W ramach rozwoju aplikacji Lingapp.com poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:
• tworzenie i rozwój innowacyjnej aplikacji webowej po stronie front-endu
• przygotowywanie szablonów HTML na podstawie layoutów w formacie PSD
• tworzenie skryptów JavaScript oraz pluginów jQuery
• optymalizacja stosowanych rozwiązań
• współpraca z zespołem developerskim i grafikiem w przygotowywaniu rozwiązań

Wymagania

• dobra znajomość jQuery
• bardzo dobra znajomość HTML
• bardzo dobra znajomość CSS2/CSS3

Oferujemy

- praca przy globalnym, dynamicznie się rozwijającym start-upie
- praca w młodym, dynamicznym środowisku
- ...pot i łzy

CV prosimy wysyłać na adres: leszek@lingapp.com