Duze_okno_top

Handlowiec

Euroczystosc.pl      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
Miasto, region:
Gliwice, śląskie
Poszukiwany:
absolwent
Ważne do: 04-07-2019

Opis stanowiska

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
- przygotowywanie ofert sprzedaży
- realizacja planów sprzedaży
- budowanie i umacnianie wizerunku marki

Wymagania

- wykształcenie co najmniej średnie
- doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca/przedstawiciela handlowego (min. 3 lata)
- umiejętności negocjacyjne
– wysokie zdolności komunikacyjne
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) oraz urządzeń biurowych
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego i rosyjskiego lub niemieckiego
– samodzielność w działaniu
– dobra organizacja pracy własnej
– prawo jazdy kat. B

Dodatkowe atuty:
- własny samochód

Oferujemy

- interesującą i rozwojową pracę

Prosimy o wysyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres sklep@euroczystosc.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę POLOR Sp. z o.o. ul. Władysława IV 1 SZCZECIN 70-651 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z
29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z pot. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”.