Duze_okno_top

Inżynier elektronik/ Inżynier elektryk

Centrum Produkcyjne Pneumatyki "PREMA" Spółka Akcyjna      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
Miasto, region:
Kielce, świętokrzyskie
Poszukiwany:
absolwent
Ważne do: 14-06-2018

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

1. nadzór nad dokumentacją techniczną

2. obsługa programu "Utrzymanie Ruchu"

3. diagnoza i naprawa maszyn i urządzeń w zakresie elektrycznym i elektronicznym

4. wyjazdy serwisowe do klienta.

Wymagania

1. wykształcenie wyższe (kierunek elektronika/ automatyka)

2. uprawnienia SEP do 15 kV

3. umiejętnośc czytania i tworzenia schemató elektrycznych

4. dobra znajomość obsługi komputera

5. mile widziana znajomość systemów sterowania maszyn typu FANUC, SIEMENS.

Oferujemy

Praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku. Możliwość stałego szkolenia.

e-mail: sekretariat@prema.pl

tel. 41 3669502, 693991921