Duze_okno_top

Inżynier Elektryk / Projektant EPLAN

AKE Robotics      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
Miasto, region:
Katowice, śląskie
Poszukiwany:
absolwent
Ważne do: 10-06-2018

Opis stanowiska

AKE Robotics specjalizuje się w automatyzacji i robotyzacji procesów przemysłowych od planowania i projektowania po implementację rozwiązań u Klientów. Działamy głównie w branży automotive, współpracując z największymi firmami motoryzacyjnymi z całego świata.

Do naszego zespołu elektrycznego szukamy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Twoją rolą będzie:

  • projektowanie instalacji elektrycznych systemów automatyki przemysłowej w środowisku EPLAN P8
  • rozwiązywanie problemów elektro - konstrukcyjnych
  • współpraca z pozostałymi działami firmy w celu realizacji projektu

Wymagania

Dobrze, gdybyś:

  • posiadał wykształcenie wyższe lub był studentem ostatniego roku na kierunku: elektrotechnika, automatyka i robotyka, mechatronika
  • był pasjonatem nowych technologii - pasja w pracy to podstawa :)
  • znał podstawy kostrukcji elektrycznej
  • dobrze radził sobie w czytaniu itworzeniu dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych
  • miał już doświadczenie z oprogramowaniem EPLAN
  • posiadał prawo jazdy kategorii B
  • lubił pracę zespołową
  • planował zostać ekspepertem z zakresu konstrukcji elektrycznej

Oferujemy

Pozwól, że zapewnimy Ci:

  • wsparcie najlepszych specjalistów w branży
  • wdrożenie w środowisko EPLAN
  • udział w innowacyjnych projetach na całym świecie
  • pakiet dodatkowych benefitów
  • przyjazną, niekorporaacyjną atmosferę pracy

Szukaj podobnych

Eplan   konstrukcja elektryczna   inżynier elektryk   elektryka
Zapraszam do kontaktu:

m.skorupa@ake-robotics.pl