Duze_okno_top

Językowy opiekun grupy (tłumacz) w Niemczech lub

Invent Sp. z. o. o      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
(typ: Agencja Posrednictwa Pracy)
Miasto, region:
Wrocław, dolnoląśkie
student lub absolwent
Ważne do: 22-03-2018

Opis stanowiska

INVENT, z siedzibą we Wrocławiu, jest wiodącą firmą świadczącą usługi inwentaryzacyjne (liczenia towaru) na terenie wielu państw w Europie. Przez 12 lat działalności staliśmy się jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży. A w krajach niemieckojęzycznych w szczególności.

Mówisz po niemiecku?
Masz wolny czas, w którym chciałbyś zarobić niezłą kasę?
A do tego chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe?

Jeśli tak, to zgłoś się do nas i pracuj z nami jako:
Językowy opiekun grupy (tłumacz)
w Niemczech lub Austrii
(nr ref.: DE/MK/201803)

Wymagania

Nie wymagamy od Ciebie żadnego doświadczenia zawodowego:-)
Najważniejsze, czego potrzebujemy, to Twojej znajomości języka niemieckiego oraz chęci do pracy.
Całą resztę Ci pokażemy i objaśnimy.

Oferujemy

A oto, co oferujemy:
• ciężką pracę w pocie czoła:-)
• możliwość wykorzystania i sprawdzenia swojej znajomości języka niemieckiego w praktyce
• elastyczny grafik – to Ty podajesz nam Twoją dyspozycyjność, pod która ustalany jest Twój grafik
• ciągły kontakt z niemiecką/ austriacką kulturą i mentalnością
• okazję do darmowych podróży i odkrywania różnych rejonów Niemiec i Austrii (pokrywamy koszty przejazdów)
• możliwość nawiązania nowych znajomości i poznania różnych osobowości

Czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie? A może masz jakieś pytania lub wątpliwości? W obu przypadkach daj się poznać, a my na pewno się z Tobą skontaktujemy – odpowiemy na każde zgłoszenie.
Nie czekaj i wyślij jeszcze dziś do nas swoje zgłoszenie (CV) na adres:
office@invent.ag

Prosimy także o dopisanie następującej klauzuli:
„Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. Dz.U. Nr 133 poz.883 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez INVENT Sp. z o.o. oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).”