Duze_okno_top

Junior AP Accountant with English

Recruiters      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
(typ: Agencja Posrednictwa Pracy)
Miasto, region:
Poznań, wielkopolskie
student lub absolwent
Ważne do: 14-04-2017

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki

  • Księgowanie faktur i aktualizowanie i kontrola danych w systemie finansowym,
  • Wprowadzanie do systemu danych związanych z wydatkami służbowymi,
  • Czuwanie nad prawidłowym przebiegiem procesu,
  • Dbanie o dobry kontakt z klientem- terminowe odpowiadanie na zapytania i rozwiązywanie pojawiających się problemów.

Wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia),
  • Zainteresowanie i chęć rozwoju w obszarze finansów- księgowości,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość programu SAP
  • Zdolności analityczne, dokładność,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dziale AP
  • Chęć wyjazdu na udział w procesie migracji.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie w profesjonalnym i przyjaznym zespole
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Realne możliwości rozwoju w obszarze księgowości,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Praca w nowoczesnym budynku zlokalizowanym w Centrum Poznania.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na ng@recruiters.com.pl

Wysłanie CV jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy Recruiters w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych

Oferta archiwalna