Duze_okno_top

Kierownik/Inżynier robót sanitarnych

Climazui Majewscy      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
Miasto, region:
Gdańsk, pomorskie
student lub absolwent
Ważne do: 29-08-2015

Opis stanowiska

Firma CLIMAZUI MAJEWSCY zatrudni Kierownika/Inżyniera robót sanitarnych.

Wymagania

Wymagania:
•znajomość przepisów prawa budowlanego i bezpieczeństwa higieny pracy,
•znajomość branży sanitarnej,
•doświadczenie w pracy na budowie na stanowisku inżynier robót lub kierownik robót sanitarnych,
•samodzielność w działaniu, dyspozycyjność, mobilność, zaangażowanie
i konsekwencja w realizacji celów,
•odpowiedzialność i terminowość w podejmowanych zadaniach,
•bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:
•możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego,
•interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
•rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji;
• narzędzia pracy,
•stabilność zatrudnienia.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres rekrutacja@climazui.com (wiadomość proszę zatytułować „Rekrutacja – Kierownik/Inżynier robót sanitarnych”) lub tel. 58 523 71 21 (w godz. od 08:00 do 16:00).