Duze_okno_top

kosmetyczka

Salon Fryzjersko - Kosmetyczny Margaret      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
Miasto, region:
Poznań, wielkopolskie
student lub absolwent
Ważne do: 09-03-2017

Opis stanowiska

- Wykonywanie zabiegów manicure i pedicure
- Wykonywanie zabiegów depilacji laserowej całego ciała
- Zabiegi na twarz (peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja, makijaż)
- Dbałość o Klienta

Wymagania

- Perfekcyjne wykonywanie manicure oraz pedicure (klasyczny oraz hybrydowy)
- Znajomość technik przedłużania paznokci
- Umiejętność wykonywania zbiegów na ciało
- Wysoka kultura osobista i zadbany wygląd
- Komunikatywność i otwartość w kontakcie z klientem
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

- Pracę w prestiżowym salonie w przyjemnej atmosferze
- Zapewniamy wysokiej jakości sprzęt oraz pracę na produktach renomowanych marek
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Podnoszenie swoich kwalifikacji oraz doszkalania

Szukaj podobnych

kosmetyczka   stylistka paznokci   pedicure   manicure
Salon Fryzjersko - Kosmetyczny Margaret
Górki 9/7
60-204
533 99 88 38
www.margaret-poznan.pl
margaret-poznan@wp.pl