Duze_okno_top

Lekarz

ITalents S.A.      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
(typ: Agencja Posrednictwa Pracy)
Kategoria:
Nr referencyjny:
IBK/MED/120125
Poszukiwany:
absolwent
Ważne do: 24-02-2012

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy lekarzy o następujących specjalizacjach:

 - ogólna
 - chirurgia
 - ortopedia
 - ginekologia
 - anestezjologia
 - neurologia

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe  - medyczne lub pokrewne
- znajomość niemieckiegona poziomie  B2/C1

Oferujemy

 - atrakcyjne warunki finansowe (płatne nadgodziny, płatny urlop, dodatek „świąteczny”)
 - możliwość rozwoju
 - pakiet socjalny
 - stabilne zatrudnienie – minimum rok
 - pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku niemieckim lub angielskim na adres: ebujak@italents.pl z zaznaczeniem z tytule wiadomości nazwy stanowiska, specjalizacji oraz numeru referencyjnego, preferowane CV zgodnie z Europass europass.cedefop.europa.eu/en/documents/curriculum-vitae/templates-instructions, w formacie Word.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.