Duze_okno_top

Liczenie towaru w markecie – praca dodatkowa

Invent Sp. z. o. o      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
(typ: Agencja Posrednictwa Pracy)
Miasto, region:
Skoczów, śląskie
student lub absolwent
Ważne do: 13-08-2017

Opis stanowiska

Pracuj z INVENT
Liczenie towaru w markecie przy pomocy skanera elektronicznego – nie wymagamy doświadczenia

Stawka godzinowa 13,00 zł/h brutto
Wypłata w systemie tygodniowym
Krótkie szkolenie z obsługi skanera przed rozpoczęciem liczenia

Wymagania

- pełnoletności
- dyspozycyjności w godzinach późno popołudniowych i nocnych

Oferujemy

Terminy :
07.08.2017 miejscowa Skoczów

Oferta archiwalna