Duze_okno_top

(Młodszy) Programista

Pracodawca:
Codino      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
Miasto, region:
Warszawa, mazowieckie
student lub absolwent
Ważne do: 08-03-2018

Opis stanowiska

Jesteśmy młodą firmą specjalizującą się w technologiach informacyjnych. Większość naszych projektów stanowią aplikacje webowe, w mniejszym zakresie również mobilne (Android, iOS).

codino.pl .

Aktualnie poszukujemy osób do współpracy przy kilku projektach opartych na Java i JavaScript. Stronę serwerową przeważnie wykonujemy w Java (Spring) a także w Groovy (Grails), frontend natomiast opieramy na AngularJS (JavaScript, HTML, CSS).

Wymagania

Jesteśmy zainteresowani zatrudnieniem zarówno osób z doświadczeniem jak i rozpoczynających swoją karierę i otwartych na naukę nowych technologii, wzorców i dobrych praktyk programistycznych.

Nasze podstawowe wymaganie to umiejętność programowania w języku Java oraz chęć nauki nowych rzeczy. Dodatkowym plusem byłaby znajomość kilku innych technologii i narzędzi, ale nie jest to warunek konieczny:
* Java 8
* Spring (MVC, JPA/Hibernate, Boot)
* JavaScript/TypeScript (oraz HTML5/CSS)
* Angular
* SQL (PostgreSQL)
* REST, JSON
* Git
* Gradle, Maven
* umiejętność pisania testów jednostkowych (JUnit, Mockito, EasyMock, Spock itp.)
* wiedza z zakresu wzorców projektowych i programowania obiektowego oraz funkcyjnego
* znajomość zasad pisania "czystego kodu"

Dla osób, które nie znają powyższych technologii i narzędzi, praca z nami będzie okazją do nauki od doświadczonych programistów! Staramy się stosować najlepsze technologie i wdrażać najnowsze trendy programistyczny. Każdy członek naszego zespołu od samego początku ma okazję zdobywać nowe umiejętności poprzez realizację konkretnych zadań na rzeczywistym projekcie.

Oczywiście doświadczenie zawodowe jest mile widziane, jednak jesteśmy otwarci, na osoby dla których będzie to pierwsza praca. Chętnie przyjmiemy do zespołu zarówno absolwentów jak i studentów. Jedyny warunek to chęć do nauki i poszerzania swojej wiedzy oraz umiejętności! Naszym celem od samego początku będzie udzielania dużego wsparcia przy nauce zarówno nowych technologii jak i dobrych praktyk programistycznych.

Oferujemy

Staramy się, aby praca w naszej firmie zawsze była nie tylko obowiązkiem, ale też dużą przyjemnością. Dlatego m.in. oferujemy bardzo elastyczne warunki pracy w nieformalnej atmosferze, a zarobki dostosowujemy do umiejętności i zaangażowania. W tej chwili pracujemy na Ursynowie, ale znaczą część prac wykonujemy zdalnie.

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania życiorysu (z nr ref/statnowiskiem) na: kontakt@codino.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna DZ. U. Nr 133, poz. 883)"