Duze_okno_top

Operator linii produkcyjnej – Dąbrowa Górnicza

Pracodawca:
ISSP      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
Miasto, region:
Dąbrowa Górnicza, śląskie
student lub absolwent
Ważne do: 13-08-2017

Opis stanowiska

ISSP, (agencja zatrudnienia) nr rej. 10629 na zlecenie swojego klienta – renomowanej firmy produkcyjnej specjalizującej się w produkcji filtrów ceramicznych, światowego lidera w produkcji materiałów technologicznych, poszukuje osób chętnych do pracy w miejscowości Dąbrowa Górnicza.

Opis stanowiska:
Praca na linii produkcyjnej
Obsługa maszyn, urządzeń i paneli sterowniczych zgodnie ze standardami określonymi w instrukcjach;
Zapewnienie odpowiedniej jakości produktów;
Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania

-Wykształcenie minimum średnie techniczne
-Umiejętność pracy zespołowej;
-Dokładność i sumienność przy wykonywaniu obowiązków,
-dyspozycyjności (równoważny system pracy, trzy zmiany lub system czterobrygadowy w zależności od działu)
-Podstawy obsługi komputera

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Pracę w pełnym wymiarze godzin,
Osobom z potencjałem – możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza kontaktowego.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”

Oferta archiwalna