Duze_okno_top

Opiekun/ka osób starszych

Promedica24      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
student lub absolwent
Ważne do: 27-05-2018

Opis stanowiska

Opieka osobami starszymi, zajmowanie się domem, codzienne obowiązki (sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów)- do uzgodnienia w zależności od kontraktu

Wymagania

podstawowa znajomość języka niemieckiego;

doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe);

odpowiedzialność, empatia, cierpliwość.

Oferujemy

atrakcyjne zarobki i legalną pracę;

składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej;

jedną czytelną umowę;

dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERV);

kursy języka niemieckiego – od podstaw i doszkalające;

pakiet medyczny Lux Med dla stałych Opiekunów;

pełną organizację pobytu – transport, zakwaterowanie i wyżywienie;

dedykowanego Opiekuna Kontraktu;

całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7;

sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy;

szybkie wyjazdy i elastyczne terminy;

kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami.

Szukaj podobnych

praca   opieka   osoba strasza   niemcy
Twój email:
Imię i nazwisko:
Telefon:
Odpowiedź:

CV:
List motywacyjny:
Dodaj inny załącznik:
Wpisz kod z obrazka:
captcha image