Duze_okno_top

Pracownik hali marketu budowlanego/wykładanie towa

Pracodawca:
ISSP      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
Miasto, region:
Gdańsk, pomorskie
student lub absolwent
Ważne do: 12-10-2017

Opis stanowiska

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Pracownik hali marketu budowlanego/wykładanie towaru
Miasto: Gdańsk (dzielnica Matarnia)

ZAPRASZAMY OSOBY:
Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- wykładanie, przekładanie towaru
- dbałość o porządek na hali sprzedaży

WYMAGANIA:
- dyspozycyjność
- pełnoletność
- rzetelność

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
- umowa zlecenie, dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne
- stawka 13 zł brutto/h
- praca w godzinach 7-15 od poniedziałku do piątku
- możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju

Oferta archiwalna