Duze_okno_top

Pracownik hali-wykładanie towaru Częstochowa

Pracodawca:
ISSP      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
Miasto, region:
Częstochowa, śląskie
student lub absolwent
Ważne do: 04-01-2019

Opis stanowiska

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Pracownik hali-wykładanie towaru
Miasto: Częstochowa

ZAPRASZAMY OSOBY:
Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- wykładanie towaru

Wymagania

- dyspozycyjność
- pełnoletność
- rzetelność

Oferujemy

- umowa zlecenie
- stawka 14 zł brutto/h
- praca zmianowa w godzinach otwarcia marketu 7-21, również w weekendy
- praca od zaraz
- możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli:
Administratorami Twoich danych osobowych są ISSP Sp. z o.o. Pełne informacje wymagane art. 13 RODO zostaną przesłane w odpowiedzi na Twoje zgłoszenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: ogloszenia@issp.pl lub o kontakt pod numerami telefonów: 71 750 77 65, 71 750 77 61