Duze_okno_top

Pracownik inwentaryzacji z niemieckim

Invent Sp. z. o. o      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
(typ: Agencja Posrednictwa Pracy)
Miasto, region:
zagranica, Niemcy
student lub absolwent
Ważne do: 27-03-2019

Opis stanowiska

Firma INVENT poszukuje osób chętnych do pracy przy inwentaryzacjach na terenie Niemiec – gwarantujemy darmowy transport i zakwaterowanie!

Wymagania

Nie wymagamy doświadczenia, jedynie dyspozycyjności i gotowości wyjazdu oraz komunikatywnej znajomości języka niemieckiego.

Masz ukończone 18 lat? Zgłoś się do nas!

Oferujemy

Oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie nawet do 5400 zł NETTO za 4 tygodnie pracy!

GWARANTUJEMY:
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- pełne szkolenie wprowadzające przed pierwszym dniem pracy,
- pierwsza wypłata możliwa już po 5 dniach pracy,

- bezpłatne zakwaterowanie na terenie Niemiec,
- bezpłatny dojazd do pracy na terenie Niemiec,
- różne stawki w zależności od pełnionej funkcji (liczący, kierowca, tłumacz).

Możesz wyjechać ze znajomym! Za polecenie chętnej osoby do pracy zarobisz dodatkowo 200 zł!

Zapisy oraz wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu:
- wyślij zgłoszenie online na stronie: rekrutacja.invent.ag"> style="font-size: 10.0pt; line-height: 107%; mso-bidi-font-family: Calibri; mso-bidi-theme-font: minor-latin; color: windowtext;">rekrutacja.invent.ag /> - lub wyślij SMS o treści: „Tlumacz – imię i nazwisko”. Tel.: 600 020 329. Oddzwonimy w ciągu 48h.

Szukaj podobnych

inwentaryzacja   zlecenie   zagranica   liczenie