Duze_okno_top

pracownik inwentaryzacji

Invent Sp. z. o. o      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
(typ: Agencja Posrednictwa Pracy)
student lub absolwent
Ważne do: 21-02-2019

Opis stanowiska

Oferujemy pracę przy inwentaryzacji w marketach na terenie Czech. Gwarantujemy transport i zakwaterowanie.
600 zł NETTO dla nowych pracowników!
Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy.

Wymagania

- umiejętność sprawnego liczenia,
- gotowość do pracy 6 dni w tygodniu (inwentaryzacje dzienne lub nocne),
- ukończone 18 lat.

Oferujemy

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie do 4680 zł netto za 4 tygodnie pracy,
- dodatkową premię 600 zł (regulamin na stronie),
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- pierwszą wypłatę już po 5 dniach pracy,
- możliwość podjęcia długofalowej współpracy,
- bezpłatny transport do pracy i z pracy oraz na terenie Niemiec,
- bezpłatne zakwaterowanie na terenie Niemiec,
- opiekę polskiego koordynatora.

Aktualne terminy wyjazdów są dostępne po zalogowaniu się na stronie rekrutacja.invent.ag/SGAccount/Login?utm_source=job&utm_medium=liczacy&utm_campaign=v1 />Zgłoszenie i formalności możesz załatwić przez internet, bez wychodzenia z domu!
Wyślij zgłoszenie poprzez naszą stronę lub wyślij SMS o treści: „Czechy – imię i nazwisko”. Tel.: 600 020 329. Oddzwonimy w ciągu 48h.