Duze_okno_top

pracownik inwentaryzacji

Invent Sp. z. o. o      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
(typ: Agencja Posrednictwa Pracy)
Miasto, region:
Niemcy, Niemcy
student lub absolwent
Ważne do: 07-03-2019

Opis stanowiska

Inwentaryzacje w Niemczech

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

·         praca przy liczeniu towarów w marketach na terenie Niemiec (inwentaryzacje),

·         liczenie i skanowanie produktów,

·         wsparcie językowe koordynatorów,

·         dodatkowo możliwość pełnienia obowiązków kierowcy lub koordynatora grupy.

Wymagania

Czego oczekujemy:

·         znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

·         umiejętność sprawnego liczenia,

·         gotowości do pracy 6 dni w tygodniu (inwentaryzacje dzienne lub nocne),

·         sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy

Gwarantujemy:

·         legalną pracę w oparciu o umowę zlecenie,

·         sprawdzone i pewne miejsca pracy,

·         atrakcyjne wynagrodzenie do 5400 zł na rękę za 4 tygodnie,

·         dodatkową premię nawet do 600 zł (regulamin na stronie),

·         bezpłatne zakwaterowanie na terenie Niemiec,

·         organizacja transportu do/z/na terenie Niemiec.

Oferujemy także inne stawki za okres 4 tygodni:
- do 4680 zł na rękę jako liczący bez niemieckiego,

- do 5540 zł na rękę jako liczący pełniący funkcję kierowcy bez niemieckiego,
- do 6260 zł na rękę jako liczący pełniący funkcję kierowcy z niemieckim.

Wyślij zgłoszenie na stronie:rekrutacja.invent.ag/SGAccount/Login?utm_source=job&utm_medium=tlumacz&utm_campaign=v4"> style="font-size: 10.0pt; font-family: 'Calibri','sans-serif'; mso-ascii-theme-font: minor-latin; mso-hansi-theme-font: minor-latin; mso-bidi-theme-font: minor-latin;">rekrutacja.invent.ag/SGAccount/Login?utm_source=job&utm_medium=tlumacz&utm_campaign=v4 class="MsoHyperlink">  lubSMS o treści „Tłumacz – imię i nazwisko”.

Tel.: 600 020 329. Oddzwonimy w ciągu 48h.

Szukaj podobnych

inwentaryzacja   zlecenie   skanowanie
Wyślij zgłoszenie na stronie:rekrutacja.invent.ag/SGAccount/Login?utm_source=job&utm_medium=tlumacz&utm_campaign=v4 lubSMS o treści „Tłumacz – imię i nazwisko”.

Tel.: 600 020 329. Oddzwonimy w ciągu 48h.