Duze_okno_top

PRAKTYKA w dziale PR i Marketingu

ProgressMakers GSD      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
Typ oferty:
Praktyka
student lub absolwent
Ważne do: 09-06-2012

Opis stanowiska

PRAKTYKA przez Internet

ProgressMakers GSD zaprasza osoby zainteresowane odbyciem praktyk do udziału w pracach zespołu rozwijającego nowy projekt usług internetowych. Współpraca zdalna.

Wymagania

Wymagania: dyspozycyjność i  nieograniczony dostęp do Internetu, zaangażowanie w realizację celu zespołu projektowego, terminowość, znajomość zagadnień i narzędzi e-marketingu, łatwość i szybkie tempo pisania tekstów w języku polskim, umiejętność analizy i syntezy informacji.

Oferujemy

Oferujemy: zdobycie doświadczenia w pracy projektowej, poznanie narzędzi pracy zdalnej, współpracę z doświadczonym zespołem.

Praktyki absolwenckie są nieodpłatne - wystawiamy zaświadczenie o dobyciu praktyki.

CV proszę przesłać na adres: biuro@progressmakers.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.