Duze_okno_top

programista Java - praca zdalna

Kategoria:
Nr referencyjny:
SV-ZD-JAVA-1304
student lub absolwent
Ważne do: 16-05-2013

Opis stanowiska

Rola
 Projektowanie i implementacja aplikacji internetowych
 Wykorzystywanie nowoczesnych technologii, między innymi:
o Apache Maven 3
o Seam 3
o Ejb 3
o Richfaces 4
o Primefaces
o Webservices
o JBoss 6
o PostgreSQL/MySQL
 Wykorzystywanie narzędzi:
o Eclipse
o Jira (śledzenie błędów oraz zarządzanie projektami)
o Bamboo (serwer ciągłej integracji)
o Confluence (baza wiedzy)
 Zarządzanie wersjami tworzonego oprogramowania (SVN)
 Praca zgodnie ideą zwinnych metodyk prowadzenia projektów (Scrum, Kanban)
 Efektywna komunikacja ze wszystkimi uczestnikami projektów

Mile widziane
 Doświadczenie w HTML/CSS/AJAX/JavaScript/XML
 Doświadczenie w pisaniu testów unitowych/systemowych

Wymagania

 Student lub absolwent kierunku informatyka lub pokrewnego
 Dobra znajomość technologii Java
 Zdolności analitycznego myślenia
 Odpowiedzialność i staranność

Oferujemy

Pracę zdalną

Prosimy o nadsyłanie CV ze zdjęciem w języku polskim oraz/lub angielskim na adres:
rekrutacja@sevent.pl
w temacie proszę podać referencję Nr ref.: SV-ZD-JAVA-1304.
www.sevent.pl
Prosimy załączyć oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji
procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami. Informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy.