Duze_okno_top

Programista Java

Pracodawca:
Codino      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
Miasto, region:
Warszawa, mazowieckie
student lub absolwent
Ważne do: 08-03-2018

Opis stanowiska

Jesteśmy młodą firmą specjalizującą się w technologiach informacyjnych. Większość naszych projektów stanowią aplikacje webowe, w mniejszym zakresie również mobilne (Android, iOS). Dostarczającą innowacyjne rozwiązania informatyczne i wysokiej jakości usługi IT. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na indywidualne zamówienia i ściśle dopasowane do potrzeb naszych klientów.

 codino.pl/ .

Aktualnie poszukujemy osób do współpracy przy kilku projektach opartych na Java i JavaScript. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie nowych i rozwój istniejących aplikacji webowych. Jesteśmy zainteresowani zatrudnieniem zarówno osób z doświadczeniem jak i rozpoczynających swoją karierę i otwartych na naukę nowych technologii, wzorców i dobrych praktyk programistycznych.

Wymagania

Wymagania:
* min. dobra znajomość języka Java

Mile widziane
* Angular
* JavaScript/TypeScript (oraz HTML5/CSS3)
* Spring (MVC, JPA/Hibernate, Boot)
* Java 8
* Groovy & Grails
* SQL (PostgreSQL)
* REST, JSON
* Git
* Gradle, Maven
* umiejętność pisania testów jednostkowych (JUnit, Mockito, EasyMock, Spock itp.)
* wiedza z zakresu wzorców projektowych i programowania obiektowego oraz funkcyjnego
* znajomość zasad pisania "czystego kodu"
* doświadczenie zawodowe

Oferujemy

Dla osób, które nie znają powyższych technologii i narzędzi, praca z nami będzie okazją do nauki od doświadczonych programistów! Staramy się stosować najlepsze technologie i wdrażać najnowsze trendy programistyczny. Każdy członek naszego zespołu od samego początku ma okazję zdobywać nowe umiejętności poprzez realizację konkretnych zadań na rzeczywistym projekcie.

Staramy się, aby praca w naszej firmie zawsze była nie tylko obowiązkiem, ale też dużą przyjemnością. Dlatego m.in. oferujemy bardzo elastyczne warunki pracy (również niepełny etat) w nieformalnej atmosferze, a zarobki dostosowujemy do umiejętności i zaangażowania. Zapewniamy dużą ilość wyzwań na zróżnicowanych projektach.

Praca na miejscu (Warszawa, Ursynów), częściowo może być również zdalna.

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania życiorysu (z nr ref/stanowiskiem) na: kontakt@codino.pl