Duze_okno_top

Programista .NET

Suncon Sp. z o.o.      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
Miasto, region:
Warszawa, mazowieckie
student lub absolwent
Ważne do: 12-04-2018

Opis stanowiska

Programista . NET
Firma Suncon Sp. z o.o. zajmująca się tworzeniem oprogramowania dla instytucji finansowych poszukuje osoby na stanowisko Programisty:

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość SQL
• Znajomość .NET poparta szkoleniami/certyfikatem
• Znajomość XML
• Znajomość ASP
• Umiejętność tworzenia aplikacji internetowych przy użyciu HTML, CSS będzie dodatkowym atutem
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów informatycznych
• Komunikatywność

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość doskonalenia kwalifikacji w pracy z zaawansowanymi technologiami
• Możliwość wdrażania własnych rozwiązań w ramach procedur działania firmy
• Pracę w miłym zespole

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: monika@suncon.eu

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)."

Twój email:
Imię i nazwisko:
Telefon:
Odpowiedź:

CV:
List motywacyjny:
Dodaj inny załącznik:
Wpisz kod z obrazka:
captcha image