Duze_okno_top

Programista Robotów Online

AKE Robotics      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
Miasto, region:
śląskie
student lub absolwent
Ważne do: 10-06-2018

Opis stanowiska

AKE Robotics specjalizuje się w automatyzacji i robotyzacji procesów przemysłowych od planowania i projektowania po implementację rozwiązań u Klientów. Działamy głównie w branży automotive, współpracując z największymi firmami motoryzacyjnymi z całego świata.

Do naszego zespołu elektrycznego szukamy kandydatów na stanowisko:

Programista Robotów Przemysłowych

Miejsce pracy: Polska/ zagranica

Twoją rolą będzie:

  • programowanie online robotów przemysłowych i urządzeń wspierających
  • uruchamianie i nadzór pouruchomieniowy linii zrobotyzowanych
  • przeprowadzanie optymalizacji technicznej według wskazań Klienta
  • sporządzanie dokumentacji technicznej / wykonawczej
  • aktywne uczestnictwo w procesie planowania poszczególnych etapów realizacji projektów

Wymagania

Dobrze, gdybyś:

  • posiadał wykształcenie wyższe lub był studentem ostatniego roku na kierunku Robotyka, Automatyka, Mechatronika
  • był pasjonatem nowych technologii - pasja w pracy to podstawa :)
  • posiadał wiedzę na temat budowy, zasady działania i programowania robotów przemysłowych
  • miał doświadczenie w programowaniu (języki C, C#, C++) lub w porgramowaniu robotów
  • znał zasady pracy z robotami przemysłowymi (safety first :)
  • chciał zwiedzać świat, uczestnicząc w międzynarodowych projektach dla prestiżowych marek m.in z branży motoryzacyjnej
  • miał prawo jazdy kat. B
  • umiał czytać i tworzyć dokumetację techniczą
  • swobodnie posługiwał się językiem angielskim
  • planował zostać ekspertem z zakresu robotyki

Oferujemy

Pozwól, że zapewnimy Ci:

  • wsparcie najlepszych specjalistów w branży
  • szkolenia z zakresu programowania i obsługi robotów
  • udział w innowacyjnych projetach na całym świecie
  • pakiet dodatkowych benefitów
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy
Twój email:
Imię i nazwisko:
Telefon:
Odpowiedź:

CV:
List motywacyjny:
Dodaj inny załącznik:
Wpisz kod z obrazka:
captcha image