Duze_okno_top

Projektant oświetlenia

LUMIVERSO      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
Miasto, region:
Wrocław, dolnoląśkie
student lub absolwent
Ważne do: 24-03-2018

Opis stanowiska

Lumiverso to dynamicznie rozwijająca się firma z branży oświetlenia architektonicznego. Specjalizujemy się w oświetleniu dla sektora Retail/Fashion.

Jeżeli projektowanie oświetlenia jest dla Ciebie interesującą pracą, a sama technika świetlna nie jest Ci obca, prześlij do nas swoją aplikację!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Do Twoich zadań należeć będą:

  • Projektowanie oświetlenia w oparciu o oprogramowanie Dialux
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej dla klientów
  • Tworzenie ofert w oparciu o zaprojektowanie oprawy
  • Praca z programami typu CAD
  • Praca w zespole

Wymagania

Jeżeli:

  • Jesteś absolwentem lub studentem ostatniego roku
  • Sprawnie posługujesz się programem AutoCAD
  • Szybko przyswajasz wiedzę
  • Chcesz podnosić kwalifikacje
  • Potrafisz pracować w zespole

A jeśli dodatkowo znasz podstawy techniki świetlnej oraz program Dialux,

to czuj się zaproszony na spotkanie rekrutacyjne!

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w młodym zespole, w kreatywnym środowisku
  • Pracę przy ciekawych projektach dla znanych marek modowych
  • Elastyczne warunki zatrudnienia
  • Intensywne szkolenie wstępne

Jeżeli uważasz, że będziesz pasował do naszego zespołu, prześlij do nas swoją aplikację na adres:

job@lumiverso.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Lumiverso Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Lumiverso Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krakowskiej 29E. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.