Duze_okno_top

Researcher IT

Infinite Sp. z o.o.      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
Miasto, region:
Warszawa, mazowieckie
Nr referencyjny:
ResIT/2017
student lub absolwent
Ważne do: 11-03-2017

Opis stanowiska

-Bieżące wsparcie konsultantów przy realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT;

-Aktywne poszukiwanie kandydatów do projektów rekrutacyjnych;

-Rozwój bazy danych kandydatów;

-Redagowanie i publikacja ogłoszeń o pracę;

-Telefoniczna weryfikacja aplikacji kandydatów;

-Pomoc administracyjna konsultantów.

Wymagania

-Otwartość, kreatywność, chęć rozwoju w kierunku rekrutacji IT

-Dyspozycyjność min. 20 godzin w tygodniu

Oferujemy

-Bezpłatne praktyki na okres 2-3 miesięcy,

-Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,

-Lokalizacja w samym centrum,

-Możliwe zatrudnienie po okresie praktyk.

Zainteresowanych zachęcam do kontaktu: kariera@infinite.pl