Duze_okno_top

Sales Manager (Finlandia)

student lub absolwent
Ważne do: 24-09-2017

Opis stanowiska

Charakter pracy:

              Praca zdalna z Polski lub Finlandii

              Kontakty telefoniczne z klientami

              Interaktywny charakter kontaktów między członkami zespołu

Czym będziesz się zajmować?

              Kontakty z klientami w Finlandii

              Sprzedaż projektów szkoleniowych klientom skandynawskim

              Stały kontakt merytoryczny z Project Managerem

Wymagania

              Znajomości języka finlandzkiego lub biegły j. angielski

              Nastawienia na cel

              Wysokich zdolności interpersonalnych

              Braku lęku przed wyzwaniami

Oferujemy

              Wynagrodzenie w postaci premii od każdego sprzedanego szkolenia w wysokości od 3 do 7 tys. pln.

              Pakiet coachingów sprzedażowych i wiedzy potrzebnej do wykonywania pracy

              Praca wygodna czasowo, zdalna

              Dobra atmosfera w zespole

Twój email:
Imię i nazwisko:
Telefon:
Odpowiedź:

CV:
List motywacyjny:
Dodaj inny załącznik:
Wpisz kod z obrazka:
captcha image