Duze_okno_top

Spcjalista ds.zaopatrzenia i organizacji

Pracodawca:
Sygro      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
Miasto, region:
Wrocław, dolnoląśkie
student lub absolwent
Ważne do: 19-01-2019

Opis stanowiska

Witamy

jeżeli

- jesteś obrotny
- chcesz mieć normalnych szefów i kolegów
- interesują cię zakupy usług i produktów
- masz zmysł organizacyjny
- nie chcesz pracować w korpo
- interesuje cię praca, którą widać i jest rzeczywiście potrzebna

zapraszamy!

zajmiesz się organizacją logistyczną różnych usług, które świadczymy, gospodarką magazynową, obsługą portali elektronicznych, wdrażaniem swoich pomysłów na nowe usługi/produkty, zakupem produktów i usług.

Oferujemy:

- pracę w mniejszej firmie - nie jesteśmy korpo!

- rzeczywistą pracę

- dobre zarobki

- fajne bonusy

- elastyczne godziny pracy - jeżeli chcesz

ZAPRASZAMY!

Wymagania

- prawo jazdy kategorii B

- entuzjazm

- dobrą organizację pracy

- umiejętność negocjacji

Oferujemy

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres biuro@sygro.pl (bez listów motywacyjnych...)