Duze_okno_top

Specjalista Ds.Obsługi Klienta z językiem duńskim

Recruiters      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
(typ: Agencja Posrednictwa Pracy)
Miasto, region:
Kraków, małopolskie
student lub absolwent
Ważne do: 07-10-2017

Opis stanowiska

  • przyjmowanie zamówień klientów duńskojęzycznych oraz aktualizowanie danych w systemie komputerowym,
  • rozpatrywanie reklamacji,
  • udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące zamówień, faktur oraz oferowanych produktów,
  • wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach,
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji między różnymi działami firmy.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka duńskiego,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość oprogramowania MS Excel,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • entuzjazm i zaangażowanie.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (5100 PLN brutto),
  • bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna,ubezpieczenie na życie),
  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:ng@recruiters.com.pl

Wysłanie CV jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy Recruiters w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych.

Oferta archiwalna