Duze_okno_top

Specjalista Ds.Obsługi Klienta z językiem niemieck

Recruiters      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
(typ: Agencja Posrednictwa Pracy)
Miasto, region:
Warszawa, mazowieckie
student lub absolwent
Ważne do: 07-10-2017

Opis stanowiska

  • rejestracja zgłoszeń od Klientów niemieckojęzycznych,
  • diagnozowanie i rozwiązywanie przyjętych zgłoszeń,
  • udzielanie wsparcia klientom biznesowym w zakresie bieżących problemów,
  • koordynacja wizyt serwisowych u klienta,
  • dbanie o wysoki poziom obsługi.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • entuzjazm i zaangażowanie.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie 6000 PLN brutto,
  • praca w godzinach 9:00-18:30- brak pracy w systemie zmianowym,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • pakiet profesjonalnych szkoleń,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,,
  • perspektywa rozwoju i jasna ścieżka kariery.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:ng@recruiters.com.pl

Wysłanie CV jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy Recruiters w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych.

Oferta archiwalna