Duze_okno_top

Specjalista ds.sprzedaży usług

Randstad Sp. z o.o.      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
(typ: Agencja Posrednictwa Pracy)
Miasto, region:
Kraków, małopolskie
student lub absolwent
Ważne do: 04-03-2012

Opis stanowiska

Chcesz się rozwijać w międzynarodowej firmie? Interesuje Cię sprzedaż, logistyka, spedycja i transport? Potrafisz porozumiewać się w języku angielskim? Odnajdujesz się w kontaktach biznesowych? Posiadasz prawo jazdy kat. B? Posiadasz umiejętność dążenia do celu i osiągania sukcesów zawodowych? Nie interesuje Cię praca za biurkiem, a Twoim żywiołem jest kontakt z ludźmi, pozyskiwanie nowych kontaktów i zawieranie relacji interpersonalnych?

Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedź brzmi tak, to znaczy, że dobrze trafiłeś.

Wymagania

Dla naszego Klienta poszukujemy kreatywnej, dynamicznej, aktywnej i bardzo dobrze zorganizowanej osoby, która przyczyni się do rozwoju usług firmy w Małopolsce.

Do Twoich zadań w głównej mierze będzie należeć sprzedaż usług oferowanych przez Naszego Klienta, ale również opieka nad klientami firmy, negocjacje handlowe, ofertowanie i zawieranie umów.

Oferujemy

W zamian nasz Klient oferuje szkolenia zagraniczne, pełne wsparcie w prowadzonych projektach oraz narzędzie niezbędne do wykonywania pracy.

Jeżeli jesteś zainteresowany/-a wyślij swoje CV na adres Krakow_pu3@pl.randstad.com