Duze_okno_top

Specjalista ds. Turystyki Indywidualnej

Dreamtours.pl      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
Miasto, region:
Gdańsk, pomorskie
student lub absolwent
Ważne do: 11-10-2017

Opis stanowiska

Biuro Podróży Dreamtours.pl w Gdańsku zatrudni specjalistę ds. turystyki indywidualnej

Charakter pracy: Stacjonarna

- bezpośrednia, mailowa i telefoniczna obsługa klienta

- sprzedaż wyjazdów turystycznych, ubezpieczeń turystycznych
- prowadzenie ewidencji sprzedaży,
- prowadzenie obsługi po sprzedażowej
- dbanie o wizerunek biura.

Wymagania

- znajomość branży turystycznej (mile widziana)

- doświadczenie w pracy w biurze podróży (mile widziane)
- znajomość systemów rezerwacyjnych: MerlinX, Travella, BlueVendo
- dobre umiejętności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista
- samodzielność i odpowiedzialność
- dyspozycyjność
- znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- mile widziana znajomość niemieckich systemów rezerwacyjnych: Bistro, Vanessa, Neo

Oferujemy

-ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

-możliwość wyjazdów zagranicznych (study tour)
-podstawę + prowizję zależną od wyników.