Duze_okno_top

Specjalista/Specialistka ds. Kontaktu z Darczyńcam

Albireo Marketing Sp. z o.o.      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
Miasto, region:
Łódź, łódzkie
student lub absolwent
Ważne do: 19-03-2017

Opis stanowiska

Czy masz zapał do pracy i głowę pełną pomysłów? Być może czekamy właśnie na Ciebie!
Dołącz do nas i z nami osiągnij sukces!

Organizacja o zasięgu ogólnoświatowym współpracująca wyłącznie z organizacjami pozarządowymi(NGO & OPP) poszukuje pracowników na stanowisko specjalisty ds. komunikacji z darczyńcami.

Wymagania

Wymagania:

• Systematyczność
• Wewnętrzna motywacja i tożsamość z ideami Fundraisingu
• Entuzjazm, dobra organizacja pracy, umiejętność zgodnej pracy w zespole
• Umiejętność prowadzenia korespondencji oraz rozmów z klientami
• Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
Mile widziane osoby posiadające status studenta lub dopiero wkraczające na rynek pracy, jak również osoby z doświadczeniem F2F/B2B/D2D/B2C a także bez doświadczenia w wymienionych obszarach.

Oferujemy

Oferujemy:

• Świetną, nieformalną atmosferę i pracę w zespole
• Realizację swoich pasji i misji tożsamych z Fundraisingiem
• Atrakcyjne wynagrodzenie plus system bonusowo/premiowy
• Elastyczny grafik- możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin (weekendy, wieczory)
• Realizację bardzo ciekawych projektów społecznych i edukacyjnych
• Stanowisko dające możliwość stałego rozwijania się i podnoszenia kwalifikacji
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, także poprzez szkolenia
• Zdobycie doświadczenia i wiedzy dla studentów kierunków jak: psychologia, socjologia, marketing, pedagogika, dziennikarstwo i inne.
• Udział w wewnętrznej Akademii Fundraisingu (certyfikat)
• Wprowadzenie przez indywidualnego trenera
• Wsparcie przez doświadczonego coacha
• Awans w strukturze organizacji
Możliwość podjęcia współpracy na pełny etat, pól etatu lub w weekendy jako praca dorywcza.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV na adres: praca@albireoPL.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami

Twój email:
Imię i nazwisko:
Telefon:
Odpowiedź:

CV:
List motywacyjny:
Dodaj inny załącznik:
Wpisz kod z obrazka:
captcha image