Duze_okno_top

Starszy Księgowy

Recruiters      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
(typ: Agencja Posrednictwa Pracy)
Miasto, region:
Szczecin, zachodniopomorskie
Poszukiwany:
absolwent
Ważne do: 24-05-2017

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: SZCZECIN

Zakres obowiązków:
• Odpowiedzialność za realizację zadań w ramach danego obszaru księgowości (księga główna, środki trwałe lub raportowanie)
• Dbanie o dokładność, skuteczność i terminowość realizacji zadań
• Udział w projektach usprawniania procesów księgowych
• Współpraca i wspieranie członków zespołu w codziennej działalności

Wymagania

• Wykształcenia wyższego (preferowane kierunkowe)
• Doświadczenia w przynajmniej jednym obszarze księgowym (zobowiązania, należności, środki trwałe, księga główna) lub pełnej księgowości
• Znajomości języka angielskiego
• Umiejętności analitycznego myślenia
• Samodyscypliny oraz zdolności do pracy pod presją czasu

Oferujemy

• Pracę w dynamicznej firmie
• Możliwość doskonalenia znajomości języka angielskiego
• Szeroki pakiet profesjonalnych szkoleń
• Bogaty pakiet socjalny
• Realne możliwości rozwoju w obszarze księgowości
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Ambitną pracę w profesjonalnym, przyjaznym zespole

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą wyślij nam swoje CV na adres: rekrutacja2@recruiters.com.pl

Wszystkie dokumenty aplikacyjne są chronione zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych i wykorzystywane tylko i wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Twój email:
Imię i nazwisko:
Telefon:
Odpowiedź:

CV:
List motywacyjny:
Dodaj inny załącznik:
Wpisz kod z obrazka:
captcha image