Duze_okno_top

Stażysta / Trainee (staż płatny)

NOBILI PARTNERS Sp. z o.o.      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
Miasto, region:
Warszawa, mazowieckie
Poszukiwany:
student
Ważne do: 06-12-2018

Opis stanowiska

OFERUJEMY:

Staż płatny, Twój udział w projektach z zakresu:

• Relacji inwestorskich — udział w opracowywaniu strategii IR, przygotowanie materiałów inwestorskich, kontakt z uczestnikami rynku kapitałowego.
• Komunikacji korporacyjnej — wsparcie w bieżących działaniach operacyjnych i pozycjonujących (przygotowywanie informacji dla mediów, komunikacja z mediami i liderami opinii, tworzenie strategii komunikacji, działania w obszarze social media (np. Twitter).
• Doradztwie transakcyjnym — udział w realizacji projektów typu IPO.

Wymagania

PROFIL POSZUKIWANEGO KANDYDATA:
• Student/ka II-V roku, na kierunkach: ekonomia, finanse i rachunkowość, prawo, dziennikarstwo, komunikacja, zarządzanie — albo na kierunkach pokrewnych.
• Zainteresowanie rynkiem finansowym / kapitałowym / biznesem, i co najmniej jedną z następujących dziedzin: komunikacja korporacyjna, finanse przedsiębiorstw, prawo rynku kapitałowego, tworzenie materiałów informacyjnych, korporacyjne social media

OCZEKIWANIA:
• Wysokie umiejętności interpersonalne: komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy zespołowej.
• Nastawienie na rozwój: zaangażowanie, inicjatywa własna i chęć stałego podnoszenie swoich kwalifikacji.
• Umiejętność pisania i redagowania tekstów.
• Sprawne zarządzanie czasem, dobra organizacja pracy własnej.
• Co najmniej średniozaawansowana umiejętność obsługi programów MS Office (Word, PowerPoint), zaawansowana znajomość programu Excel będzie dodatkowym atutem.
• Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym.
• Znajomość środowiska Mac OS (Apple), w tym programu Keynote, będzie dodatkowym atutem.
• Dyspozycyjność: minimum ok. 28-30 h tygodniowo.

Osoby zainteresowane prosimy o niezwłoczne przesłanie CV (lub innej formy autoprezentacji) na adres: kariera@nobili.pl nie później niż do 26 listopada 2018 r. włącznie.

Z góry dziękujemy za zgłoszenia. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
Zgadzam się na przetwarzanie przez NOBILI PARTNERS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Siennej 39 moich danych osobowych, zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych lub innych materiałach które do nich dołączę, złożonych dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu rekrutacyjnym. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez NOBILI PARTNERS Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Oferujemy

• W przypadku pozytywnego przebiegu stażu najlepszym stażystom oferujemy możliwość podjęcia stałej pracy.
• Elastyczny wymiar czasu pracy, indywidualnie dostosowany do potrzeb kandydata, np. toku studiów i harmonogramu zajęć
• Rozwój: zdobycie praktycznej wiedzy i doświadczenia oraz możliwość wszechstronnego rozwoju w obszarze relacji inwestorskich, komunikacji korporacyjnej i kryzysowej, giełdowego compliance, doradztwa transakcyjnego, presentation design.
• Jakość: pracę w profesjonalnej organizacji, której sukces determinuje najwyższy poziom jakości świadczonych usług, realizującej wiele nagradzanych projektów.
• Pasję: współpracę z doświadczonym zespołem ekspertów w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.
• Odpowiedzialność: udział w realizacji projektów w dojrzałej eksperckiej firmie doradczej, stworzonej i prowadzonej zgodnie z metodą zarządzania przez wartości.
• Szacunek: pracę w młodym, profesjonalnym małym zespole, gdzie dobra atmosfera jest podstawą do wypełniania swoich obowiązków i osiągania celów.

Zapoznaj się z działalnością NOBILI na:
twitter.com/NOBILIPARTNERS // slideshare.net/NOBIL

Twój email:
Imię i nazwisko:
Telefon:
Odpowiedź:

CV:
List motywacyjny:
Dodaj inny załącznik:
Wpisz kod z obrazka:
captcha image