Duze_okno_top

Telefoniczny Doradca Klienta

Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o.      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
Miasto, region:
Wrocław, dolnoląśkie
Nr referencyjny:
01
student lub absolwent
Ważne do: 27-09-2012

Opis stanowiska

•    Prowadzenie profesjonalnych i efektywnych rozmów telefonicznych z klientami
•    Doradztwo w zakresie produktów i usług dla klientów rynku ubezpieczeniowego
•    Podtrzymywanie stałych relacji z klientami
•    Możliwość pracy w godzinach popołudniowych i wieczornych

Wymagania

•    Doświadczenie w pracy w działach telemarketingu lub call center (min. 6 miesięcy)
•    Komunikatywność i zdolności negocjacyjne/sprzedażowe
•    Sprawne posługiwanie się językiem ojczystym
•    Miły głos i swoboda wypowiedzi
•    Znajomość obsługi komputera,
•    Mile widziana znajomość rynku ubezpieczeń

Oferujemy

•    Umowa o pracę – po okresie próbnym
•    Elastyczny grafik pracy z możliwością dopasowania do godzin nauki
•    Stałe wynagrodzenie + prowizja od efektów pracy
•    Profesjonalne szkolenia
•    Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy, oraz awans
•    Pracę w młodym i zgranym zespole.
•    Wyjazdy integracyjne

CV proszę wysyłać na adres praca@ubezpieczeniaonline.pl