Duze_okno_top

trener kursów dla dzieci

Prestige Nowoczesne Metody Nauczania      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
Miasto, region:
Bielsko-Biała, śląskie
student lub absolwent
Ważne do: 09-10-2012

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby z wykształceniem pedagogicznym: pedagogika wczesnoszkolna, przedszkolna, lub kierunek nauczycielki z fizyki, chemii, biologii do prowadzenia zajęć z dziećmi w wieku przedszkolnym, szkolnym, gimnazjalnym, a nawet licealnym.

www.prestige.edu.pl, www.doświadczanieświata.pl, www.Robomaster.pl

Wymagania

Wymagania:

bardzo dobry kontakt z dziećmi, umiejętność pracy z grupą, ciekawa osobowość, zainteresowanie rozwojem osobistym, gotowość podjęcia specjalistycznego szkolenia, gotowość pracy w godzinach dopołudniowych i popołudniowych, własny samochód, prawo jazdy

Oferujemy

Oferujemy:

pracę w prężnie rozwijającej się firmie, zgrany zespół trenerski, specjalistyczne szkolenia, interesującą pracę przy realizacji ciekawych programó do prowadzenia z dziećmi.

Miejsce pracy powiat bielski

Szukaj podobnych

praca Bielsko
Twój email:
Imię i nazwisko:
Telefon:
Odpowiedź:

CV:
List motywacyjny:
Dodaj inny załącznik:
Wpisz kod z obrazka:
captcha image