Duze_okno_top

Trener MS Office/Informatyk

ASAP24 s.c.      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
Miasto, region:
Warszawa, mazowieckie
Nr referencyjny:
Office
student lub absolwent
Ważne do: 11-11-2011

Opis stanowiska

Oferujemy stanowisko wymagające umiejętności prowadzenia szkoleń z zakresu MS Office, podstawy VBA, podstawy obsługi komputera oraz wiedzy z zakresu projektowania systemów informatycznych.

Opis stanowiska:

  • opracowywanie programów i materiałów szkoleniowych
  • prowadzenie szkoleń MS Office
  • tworzenie materiałów szkoleniowych na potrzeby systemu e-Learningowego
  • konfigurowanie, instalacja, administrowanie systemem e-Learningowym
  • okazjonalne wsparcie działu IT w pracach konserwacyjnych, administracyjnych infrastruktury informatycznej firmy

Wymagania

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (min. licencjat)
  • umiejetność nawiązywania relacji, komunikowania, przekazywania wiedzy uczestnikom szkoleń
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość MS SQL Server i relacyjnych baz danych
  • Znajomość języka SQL i/lub T-SQL (PL/SQL)
  • PHP
Mile widziane:
  • Znajomośći MS Access wraz z programowaniem w VBA
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń
  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pakiet niezbędnych szkoleń,
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy wysłać e-mail zawierający CV i list motywacyjny na adres biuro@asap24.pl