Duze_okno_top

Wakacyjne praktyki studenckie

Mindshare Polska Sp. Z o.o.      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
Miasto, region:
Warszawa, mazowieckie
Nr referencyjny:
2011/MM/06
student lub absolwent
Ważne do: 15-07-2011

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

- wsparcie zespołu klienckiego w przygotowaniu strategii mediowych dla klientów agencji

- planowanie i zakup mediów - TV, outdoor, internet, kino oraz media niestandardowe

- opracowywanie analiz mediowych i konsumenckich na potrzeby klientów agencji

Wymagania

Oczekiwania:

- tegoroczni absolwenci lub studenci ostatnich lat kierunków: ekonomia, marketing i zarządzanie, socjologia/psychologia (metody ilościowe) lub pokrewne

- zainteresowanie reklamą i mediami

- zdolności analityczne, umiejętności pracy w zespole

- samodzielność, dobra organizacja pracy

- umiejętność pracy pod presją czasu

- praktyki odbywają się w pełnym wymiarze etatu

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- bardzo dobra znajomość pakietu Office

Oferujemy

Firma oferuje:

- wakacyjne praktyki studenckie w okresie lipiec - wrzesień 2011

- zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej sie firmie

- współpraca z młodym, ambitnym zespołem

- szkolenia merytoryczne z zakresu planowania i zakupu mediów

Na zgłoszenia czekamy do 24.06.2011 pod adresem: anna.kwasnik@mindshareworld.com