Duze_okno_top

Wychowawca półkolonii

Mały Geniusz      Profil pracodawcy      Inne oferty pracodawcy
student lub absolwent
Ważne do: 05-01-2018

Opis stanowiska

Praca jako wychowawca półkolonii w Klubie Małego Geniusza podczas ferii zimowych. Godziny pracy od 7.30 do 17.30 w systemie zmianowym, od poniedziałku do piątku.
Zajęcia będą się odbywać w szkole podstawowej w centrum miasta.

Praca w różnnych maistach w Polsce:

Warszawa, Wrocła, Gdańsk, Lublin,Kraków,Poznań

Wymagania

Jakich osób szukamy?
• studentów z doświadczeniem pedagogicznym lub wychowawców kolonijnych oraz harcerzy
• posiadających ważne badania lekarskie
• lubiących pracę z dziećmi
• kreatywnych inspiratorów
• potrafiących pracować w zespole
• odpowiedzialnych
• sumiennych
• punktualnych

Zakres obowiązków:
• dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie dzieci
• opieka nad grupą
• organizacja ciekawych zajęć

Oferujemy

Oferujemy:
• elastyczne godziny pracy
• pracę w młodym zespole
• atrakcyjne wynagrodzenie
• lunche w trakcie pracy
• możliwość projektowania własnych zajęć
• szkolenie wstępne
• możliwość awansu

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV na adres: rekrutacja@malygeniusz.org, w tytule maila wpisując stanowisko i miasto.