Teaser_ES
Panel_firmy_globalne_top_menu
Centrum Edukacji ATUT
Panel_firmy_globalnej_pasek_menu


Panel_firmy_globalne_top_menu
Kontakt
Panel_firmy_globalnej_pasek_menu
Joanna Niezgodzińska-Depta
e-mail:
tel. 661933868
Strona internetowa: http://www.ceatut.pl/

Centrum Edukacji ATUT

[Polska]
806dcef68d7cf9692de5b8643c69e12dmin

Firma Centrum Edukacji ATUT powstała w 1990 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na usługi edukacyjno – szkoleniowe. Przez ponad 19 lat działania zdobyliśmy grono 700 000 zadowolonych słuchaczy oraz nawiązaliśmy współpracę z ponad dwoma tysiącami placówek oświatowych, instytucji oraz firm w całym kraju. Cechuje nas profesjonalne podejście do klienta i elastyczność w przygotowywaniu kursów i szkoleń. Zajęcia prowadzone są w oparciu o doskonałe materiały metodyczne, przez kadrę doświadczonych wykładowców i instruktorów wyłanianych na drodze wieloetapowej rekrutacji. Wszystkie te czynniki oraz badania i analiza rynku sprawiły, że Centrum Edukacji Atut jest największą w Polsce firmą zajmującą się edukacją dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

Prowadzimy:

  • kursy językowe (grupowe i indywidualne),
  • kursy zawodowe,
  • naukę tańca,
  • zajęcia artystyczne,
  • logorytmikę,
  • rytmikę,
  • gimnastykę korekcyjną.

Ze swoją ofertą docieramy do klientów instytucjonalnych, urzędów oraz firm w dużych i małych miejscowościach na terenie całej Polski.

W ostatnim okresie staliśmy się również dominującą firmą w zakresie realizacji szkoleniowych projektów unijnych w ramach działań i poddziałań Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Budżetu Państwa.

Centrum Edukacji ATUT  to również ATUT Profesjonalne Tłumaczenia. Jest to firma zajmującą się tłumaczeniami z czterdziestu języków.  Dzięki nowocześnie zarządzanym biurom, błyskawicznie wykonujemy usługi tłumaczeniowe w przyjaznej klientowi atmosferze.

Punkt_stopka
Biuro karier
Prawa autorskie 2018r Biuro Karier. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
Kartki urodzinowe | Kalkulator
Kei.pl
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję