Teaser_ES
Panel_firmy_globalne_top_menu


Panel_firmy_globalne_top_menu
Kontakt
Panel_firmy_globalnej_pasek_menu
Anna Kroczek
e-mail:
tel. 603559337
Strona internetowa: www.horyzont.pl

Horyzont S.C.

[Polska]
981d2fc5fa618fc77d08905eeaa8106fmin
Na rynku pojawiliśmy się w kwietniu 1997 roku. Wyobrażenia o standardzie pracy, jakości usług i relacjach z klientem znalazły odzwierciedlenie w spółce działającej na polu doradztwa personalnego Horyzont S.C. Byliśmy jedną z pierwszych w kraju firm doradczych z kapitałem polskim. W tym okresie rynek doradztwa personalnego w Polsce dopiero się kształtował, a my rozwijaliśmy się razem z nim. Od tamtego czasu wiele się zmieniło. Początkowo koncentrowaliśmy się na rekrutacji i selekcji, by z czasem rozszerzyć działalność o szereg nowych usług doradczych.

 
W roku 2002, wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001:2000, co potwierdza, iż jakość naszych usług jest zawsze na najwyższym poziomie. W roku 2010 zrezygnowaliśmy z systemu ISO na korzyść autorskiego systemu jakości 'Horyzont'. Koncentrujemy się na zaspokojeniu potrzeb naszych Klientów, a indywidualne podeście do nich daje im gwarancję, iż współpraca z nami przyniesie korzyści dla każdej ze stron.

To, co wyróżnia nas od innych firm działających w naszej branży to specjalizacja – dobór kadry inżynierskiej i na tym polu osiągnęliśmy największe sukcesy. Dysponujemy ogromną bazą danych inżynierów z terenu całej Polski. Dzięki stałej współpracy z zakładami produkcyjnymi oraz produkcyjno-handlowymi poszerzyliśmy rejon działania i na chwilę obecną realizujemy zlecenia rekrutacyjno-selekcyjne na wszelkiego typu stanowiska w obrębie produkcji, finansów, handlu, czy też doradztwa technicznego.

W dziesięcioletniej tradycji współpracowaliśmy z firmami zarówno polskimi, jak i zagranicznymi. Wiele z nich to duże, zachodnie koncerny, które po dziś dzień są naszymi stałymi klientami. Zadowolenie naszych klientów upewnia nas, iż wybraliśmy właściwy kierunek działań. W tym zakresie pragniemy podążać jeszcze dalej, nieustannie rozwijając nowe usługi.

Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu listę firm, dla których z powodzeniem zrealizowaliśmy projekty doradczo-rekrutacyjne i szczegółowo przedstawimy naszą ofertę. Zapraszamy także do zapoznania się z wybranymi referencjami. W tym celu prosimy o kontakt z naszą firmą.

Praktyki

Miasta:
Gliwice
Czas trwania praktyk:
min. 3 miesiące
Liczba miejsc:
1
Terminy praktyk:
do uzgodnienia
zobacz więcej...
Punkt_stopka
Biuro karier
Prawa autorskie 2019r Biuro Karier. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
Kartki urodzinowe | Kalkulator
Kei.pl
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję